Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.

+4
Lorinna Granuerre
Rupért J. Helsing
Alucard
Morwen Arsiãna Elzy
8 posters
YazarMesaj
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Empty
MesajKonu: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 8:30 pm

M. O. R. W. Y.

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5940909-100-100

Morwen Arsiãna Elzy*

Asil bir vampir, sence ne kadar acı çektirebilir?
Hepinizin sonu, benim susadığım an olacak.
Ve son sadece bir başlangıç…

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5939346-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5939096-100-100

Fransız bir hatun*
Asil bir vampir*
Soylu bir güzel*
Gizem, onu tarif eder.
Yaşını saymaktan yoruldu.

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5940839-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5940846-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5940842-100-100

# Fransızca
# Almanca, İtalyanca, İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Arapça, Türkçe…

O bir Oğlak*
Ailesine bir hediye, Noel bebeği*

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-6095796-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-6095799-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-5939191-100-100

Geleceği biliyorum, senin geleceğini de… Sen kimsin? Söylememi ister misin? Yaşaman için gerekli olan… Kokunu duyuyorum, oldukça güçlü. Ne düşünüyorsun? Beni öldürmek mi? Güldürme şimdi. Güçlü kahkahalarımla yok olursun. Sen bir aşağılıksın.

~ Uzun kahverengi saçlarım… Onlar yumuşak ve hırçın. Seni onların altına alıp, öpebilirim. Hım, kokunu duyuyorum. Enfes… Yeşil ve kahverengi arasında değişen göz bebeklerim. İlgini çekti değil mi? Parlıyorlar. Onları bir daha göremeyebilirsin, etkileyiciler. Uzun ve güzel bacaklarım. Kaslı vücut yapım, ilgini çekmiş olmalı. Hızlı koşuyorum, yakalasana. Hahhaa…

~ Ne kadar sakin görünüyorum, evet Morwen sakindir. Oldukça sakin ve sessiz. Sessizlerden korkmalısın. Nasıl bir teori bilir misin? Planlama yeteneğim sayesinde, oldukça olumlu sonuçlar elde ettim. Zekâm ve ben; bizden kurtulmak imkânsız olsa gerek. Ani karar vermem, doğru ve yerinde. Ani kararlar ve beklenmeyen aksilikler; aslında beklenmesi gereken. Acele işe şeytan karışır (: Emir veririm, emir almam. Volturi’nin en sadık öğrenci benim. Kimse benim yerimi alamaz. Bana emir vermek ve emir almak mı? Pençelerime susamışsın ve dudaklarıma. Sinirlendirmen imkânsız beni… Kaybedersem sinirlerinim, ama geri kazanırım. Ben kaybetmem. Fazla cesurdur ve cesareti herkesten üstün ve bazen korkunçtur. Asi ruhu, onu inanılmaz kılar. Mükemmel bir vampir, sadık bir öğrenci… Gözlerime bak? Seni kandırmak ve beni kandırmak arasında farkı görüyor musun? Benim gerçeğimi göremezsin. Kandırmak kolay mı sanıyorsun peki? Deneyemezsin. Dengesizdir, onu sadece “O” çözebilir. Aşk onun en büyük oyunu, o mükemmel bir oyuncu. Sahipleniyorum, benim olan benimdir. O sadece benim. Arkadaşlarım ve dostlarım. Benim gerçek varlıklarım, sahip olduğum ender şeyler; yanımdaki melekler. Burcumun bana yüklediği en önemli güç, liderliğim ve merak duygum. Merak ederim öğrenirim, isterim ve yönetirim. Belki de vazgeçilmez. Sadece benim düşüncelerime göre sen, sensin. Kim olduğun ilgilendirmez beni. Acımasız bir katil, kana susayan bir aciz. Korkunç bir yaratık… Çekici bir hatun, istediğini elde edebilecek derecede etkileyici biri. Kibar ve narin… Aslında yırtıcı ve asi… Buz gibi ve bazen de çöl kadar sıcak. Etkilendin demek, bu güzel kadından. Avımı ne kadar kolay elde ediyorum? Ne kadar masumum değil mi? Korkularınla yüzleşeceksin. Sadece susamamı bekle ve savun kendini.

En son Morwen Arsiãna Elzy tarafından Ptsi Mayıs 11, 2009 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 9:11 pm

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-6096138-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-6096142-100-100Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Ashley-3-ashley-greene-6096139-100-100

~ İsim & Kurgu*
-Teşekkürler-

• Rupért James Héllsing ~ Eski; ama iz bırakanlardan. Benim dişi vampir yönüm, onu hem korkutmuş, hem de benden daha fazla etkilenmesine sebep olmuştu. Ancak gerçekleri öğrendikten sonra, her şey değişmişti. Keşke sözcüğünü kullanabilirim onun için, keşke farklı biri olsaydı… İnsanî duygularımız bizi bağlıyordu; ama gerçek olan bu değildi. Avcı lideri olduktan sonra, işler daha da karıştı ve ona karşı karışık duygular beslemeye başladım. Belki nefret… Belki de….

• Alucard ~ Av arkadaşım, belki de en yakınlardan. Bazen beni deli etse de, anlaşabiliyorum. En azından isteklerimi aksatmayan sadık bir arkadaş o. İyi avlandığımızı söyleyebilirim. Kendini beğenmiş tavırları beni çileden çıkarıyor çoğu kez. Kendi olmayı öğrenmeli. Karizmatik ve asi biri… Fazla sevimli görüntüsü, ona çok + kazandırıyor.

• Lorinna Granuerre ~ Yeni doğan bir vampir. Buna alışacağını sanıyorum. Onunla bizzat ilgilenmiştim. Evrim geçirdikten sonra, onda gördüğüm bu olağanüstü değişiklik hoşuma gitmişti. Mükemmel bir vampir olabilirdi. İyi anlaşıyorduk. Fakat daha sonra bana belki de en büyük sırrını açıkladı. “O” olmaktan hoşlanmıyordu. Vampirlikten nefret eden bir vampir, susamaktan hoşlanmayan… Benim için çekilemez bir durumdu. Aramızdaki tüm bağlar 1-2 gün içinde kesilmişti. Bunu kimseye söylemedim, sonu kötü olabilirdi.

Luxord Uriel Atherius ~ Lux, hayatımda gördüğüm en büyük pislik! Ona karşı nefretten öte duygular besliyorum. Yok olmasını istiyorum ve o günün gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Birkaç kez karşılaştık, birbirimize saldırdığımız anda çarpışıp yere düşmemiz; beni çok sinirlenmişti. Elimden ufak sıyrıklarla kurtuldun. Asla unutmaman gerek bir şey var! Sonun benim ellerimden olacak.

• Dharja Hectorne ~ O farklı bir avcı. Değişik bir yaratık mı demeliyim? Yorumsuz. İyi anlaştığımızı söyleyebilirim. Tabiî ki gerçekleri unuttuğumuz zamanlarda sadece. Çok iyi dostken, ölümüne dek düşman olmak… Farklı anlarda farklı şeyleri yaşamak… Karşında duran şeye, farklı duyguları beslemek bu olmalı sanırım. Hem dostum hem düşmanım. Ah, keşke aynı olabilseydik…

Lucian Aberforth McLagger ~ Kurtadam Lideri… Ezeli düşmanım olması gereken önemli bir isim. Bense, en acımasız vampir ve tam bir katil… İşin garip tarafı benim için iyi biri Lucian. [ devamı gelecek xD ]

• Tatianna Pentysene Myrené ~ Yandaşım. Benden 1 kaç yüz yıl sonra doğan sadık vampirlerden. İyi anlaşıyoruz, hatta dost gibi. Birbirimize vakit ayırmayı da seviyoruz sanırım. Hoş bir hatun… Çocukluk arkadaşım, daha doğrusu o doğduğu andan beri arkadaşız. Ya da evrim geçirmeden mi demeliyim. Elzy’lerin susamışlığına maruz kalan bir Myrené. Kardeşlerinin de kaderi böyle olmalıydı belki de. Bendeki suçluluk duygusundan mıdır, bilinmez; hep onunlayım. Olmak zorunda hissediyorum kendimi. İyi dost.

En son Morwen Arsiãna Elzy tarafından Perş. Mayıs 14, 2009 3:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Alucard
Vampir
Alucard

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 6:06 pm

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0001 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0002 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0003 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0004 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0005 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0007 xXx Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 0008

Ben lejantımı kapattırıcam orada yazdığın kurguyu alabilirsin ben daha yakın bir av arkadaşı olarak isterdim ama sen bilirsin istediğini yaz Wink
Rupért J. Helsing
Avcı Lideri & Eski Kurtadam
Rupért J. Helsing

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 6:33 pm

^^ Ek ^^
Lorinna Granuerre
Vampir
Lorinna Granuerre

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 7:13 pm

Benim vampirlikten hoşlanmadığımı bildikten sonra aramızdaki bağları kesmiş ol bebek. Ama kimseye söyleme bunu. ^^.
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 7:44 pm

Eklendiniz (:
Luxord Uriel Atherius
Kurtadam
Luxord Uriel Atherius

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 8:24 pm

Düşmanlar
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptySalı Mayıs 12, 2009 8:51 pm

Eklendin Lux.
Dharja Hectorne
Avcı
Dharja Hectorne

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 8:48 pm

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Th103-1 Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Th33 Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Th41-1 Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. Th14

birkiüç.
Lucian Aberforth McLagger
•Kurtadam Lideri & Mark'n Silah Dükkanı Sahibi•
Lucian Aberforth McLagger

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 8:57 pm

^^Ekle^^ yer , konum sana ait..
Tatianna Pentysene Myrené
Vampir
Tatianna Pentysene Myrené

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 11:08 am

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. 29

*Dostlar olsun, iyi dostlar. Çocukluk arkadaşı olalım.
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.   Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil. EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:20 pm

Eklendiniz (: Teşekkürler. Shocked

Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Morwen Arsiãna Elzy*
» Morwen Arsiãna Elzy*
» ~ Vampir ~
» * Vampir ~
» Vampir Kurgusu ...