Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampir Kurgusu ...

4 posters
YazarMesaj
Gorgy Petre Hellsing
Vampir Lideri
Gorgy Petre Hellsing

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 12:43 pm

Öncelikle herkese selam ...

Ben yeni ( Şimdilik geçici .. ) Vampir Lideriniz Gorgy..

Kurguda yer almak isteyen vampirleri burada görmek istiyorum .

Başvurular ;

Kod:
[color=DarkRed][i]Ad*Soyad :
Kurgudaki kurgusu :
Özel Yeteneği :[/i][/color]
Mielikki
Kıdemli Vampir | Casus | Tringliove Kent Bankası Sahibi
Mielikki

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 12:55 pm

Ad*Soyad : Mielikki
Kurgudaki kurgusu : Ben bir casusum. Canım sıkıldığında kendi amaçlarım doğrultusunda hareket ederek Kurtadamlara vampirlerin son eylemleri ve projeleri hakkında bilgi verebiliyorum ama henüz hiçbir kurgu içi vampir RP'si yapılmadığı için böyle bir şansım olmadı. Kurgu içi olmak istiyorum. Kurguyu renklendirebileceğim düşüncesindeyim.
Özel Yeteneği : Absorbe yeteneğim var. Karşımdaki kimse o yakınımda olduğu sürece onun yeteneğini kullanabiliyorum.
Gorgy Petre Hellsing
Vampir Lideri
Gorgy Petre Hellsing

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 12:59 pm

Kaßul edildiniz..
Mielikki
Kıdemli Vampir | Casus | Tringliove Kent Bankası Sahibi
Mielikki

Seviyeler

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 1:02 pm

Acaba bana içinde bulunacağım kurgu hakkında aklınızda bir iskelet varsa - en azından - açıklar mısınız? Yani hakkımda bir kurgu düşündünüz mü ve bu nedir? Sabırsızlanıyorum da. ^^
Gorgy Petre Hellsing
Vampir Lideri
Gorgy Petre Hellsing

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 1:29 pm

Casus'un olması kurguda çok iyi olcak . Yani nasıl diyeyim aslında hepsini açıklamasam daha iyi . Ama iskelet olarak , bir toplantıdayız ve bir yere baskın planı yapıyorum . Oraya gittiğimizde Kurtlar bizden önce davranıp saldırıyorlar . Ve yaşayan sadece ikimiz oluyoruz . Daha karakterler eklendiği zaman güzel bir kurgu olacak .
Cassandra Hale
Vampir
Cassandra Hale

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 5:17 pm

Ad Soyad : Cassandra Hale
Kurgudaki kurgusu :Hiçbir insan- vampir veya harhangi bir yaratık topluluğuna bağlı değilim. Liderlere boyun eğme emredilenleri yerine getirme konusunda tepkiliyim.Vampir ruhuna aykırı olduğunu düşünüyorum. Fakat ırkıma ihanet eden bir karakterim yok. Yaşım ve deneyimim yüksek olduğu için bir kurguda yer alabileceğimi düşünüyorum.Yan rol tercih etmesem de siz bilirsiniz =)
Özel Yeteneği : Zihin okuyabilirim.Ayrıca yeteneğe önem verdiğim için bazen düşünce değiştirebilirme bazense anılara girebilme yeteneğim var.
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

Vampir Kurgusu ... Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Kurgusu ...   Vampir Kurgusu ... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 6:54 pm

# Morwen Arsiãna Elzy
# Eski bir vampirim. Liderimizin yanında en başından beri bulunuyorum. Ancak emir almaktan hoşlanmıyorum, zaten gerek kalmadan uyguluyorum. Eskiye dayanan köklerim sayesinde, her toplumla ve her ırkla bağlantım var. Aralarına insan olarak karışarak bilgi alabiliyorum. Kendimi kamufle etme yeteneğim sayesinde gerçek ırkım pek anlaşılmıyor. Kurtadamlar ve avcılar arasında birkaç kişiyle daha önce yaşadığım- aslında rol gereği- duygusal yakınlaşmalar sayesinde; onların zayıf yönlerini biliyorum. Asil bir vampir ailesi olan Elzy ailesi, tüm dünyanın her köşesine kök salmak üzerededir. Elzylerin safkan olması, onların acımasızlık ve susamışlık gibi, sert duygularını her zaman ön plana çıkarır. İnsanların arasına girerek, onları elde edebiliyorum; her açıdan... Avcı ve kurtadamlarında duygusal yönden... Beni en başta tanıdıkları kadar insanî davranmıyorum çoğu kez. Ama zihinlerinde akıl almaz oyunlar ve yıkıntılar bırakarak zihinlerine girebiliyorum. * Kurgunun içinde yer almak istiyorum. Detaylı olarak konuşabiliriz, isterseniz. Teşekkürler.
#Absorbe -Kopyalama -

Vampir Kurgusu ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ Vampir ~
» * Vampir ~
» En İyi Vampir ve Kurtadam Filmi.
» Morwen Arsiãna Elzy* Soylu bir vampir, baş edilemez bir katil.