Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karışıklıklar*

YazarMesaj
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

Karışıklıklar* Empty
MesajKonu: Karışıklıklar*   Karışıklıklar* EmptySalı Mayıs 12, 2009 7:29 pm

Susamıştım. İçimde kıpırdanan ve her an daha fazla acı çekmeme neden olan bu duygu, beni esir alıyordu. Evden uzaklaşmanın verdiği huzursuzlukla, kendinden emin ve bir o kadar da çekici bir tavırla ilerliyordum. İlerlenmek denirse tabiî... Aslında sıkıntıdan âdeta bir kuğu gibi süzülüyordum. Neler olacağını az çok tahmin edebiliyordum. Acı dolu çığlıklar, nefret dolu bakışlar... Son bir umut ister gibi, susadığım aşağılıklar. Bulutlara doğru kafamı kaldırırken, havanın kapalı olması beni mutlu ediyor. Günlerdir soluyamadığım açık hava, bana ayrı bir haz katıyor. Aşıkların yeri diye anılan bu yerde yalnızlığımla başbaşayım. Aşksız bir katilim, kana susayan. Volturi'yle olan son konuşmalar, kurtadamların akıl almaz salaklıkları beni çileden çıkarıyor. Üstlerine yükledikleri görevlerle, kendilerini bi'şey sanma yolunda emin adımlarla ilerleyen pislikler onlar! Nefretimin her an daha da arttığı eski sevgilim Rupért, geliyor aklıma bir an. Sıradanlıklarla dolu olduğunu sandığımız, aslında meyveleri oldukça güzel olabilecek bir aşkken; sadece gerçek olanlar yüzünden bitiş. Sahteliğine öyle kanmışız ki, belki de gerçekleri göremedik. Önem verdiğimi söyleyemem, ona tam olarak âşık değildim. Hatta ilgim sadece onu insan olarak gördüğüm için değerini kaybetmiyordu sanırım. Sürekli yaşadığım kısa ilişkiler, kendi çıkarlarım... Milyonlarca senaryo yazarak, hepsinde oynadığım kusursuz roller ve sonunda ölen iyiler. "Ahh, ne yazık..." diyerek kafamı iyi yana sallamaktan alamıyorum kendimi. Dudaklarımdaki kıvrımlar ve bıyık altı bir sırıtış bunu tamamlayan sade bir gösteri. Aç olduğumu hissediyorum tekrar. Burada buram buram kokan o nefis koku, beni daha da asileştiriyor. Dudaklarımdan yavaşça süzülen ve beynimde ona eşlik eden hafif bir hırıltı, tüm vahşi yönümü ortaya koyacak gibi... Buraya âşık bir çiftten başka kimse gelmez, diye düşünüyorum içimden. İkisini de öldürmek... İnsanî duygularım ağır basıyor, "Onlara dokunamam, gitmeliyim." Adımlarımı hızlandırarak sabitlendiğim yerden, aynı narinlikle süzülüyorum. Kimse gelmeden yok olmalıyım. Değişiyorum ve bundan hiç hoşlanmadım.

Karışıklıklar*
1 sayfadaki 1 sayfası