Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bakanlık Müfettişi'nin Odası

2 posters
YazarMesaj
Jasper Rufus McLagger
Bakan & Kurtadam
Jasper Rufus McLagger

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

Bakanlık Müfettişi'nin Odası Empty
MesajKonu: Bakanlık Müfettişi'nin Odası   Bakanlık Müfettişi'nin Odası EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 7:24 pm

Tasvir:

Bakanlık Müfettişi'nin Odası Work-room
Jasper Rufus McLagger
Bakan & Kurtadam
Jasper Rufus McLagger

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Bakanlık Müfettişi'nin Odası   Bakanlık Müfettişi'nin Odası EmptyPaz Mayıs 17, 2009 2:49 pm

Bakanlık Müfettişi Bayan Scarlett'e...
İyi günler Bayan Scarlett. Bugün işlenen bir suç üzerine sizinle irtibata geçmem gerekti.

Sisli Köy'de, Karanlık Mark'ın Silah Dükkanı yakınlarında bir cinayet işlendi. Cinayeti işleyenin kimliğini kendi yollarımla ele geçirmeyi başardım ama bu aralar suçlunun peşinden koşamayacak kadar yoğunum. Bu sebep dolayısıyla bu suçu sizin üstlenmenizi istiyorum.

Suç Hakkında;

Bakanlık Müfettişi'nin Odası Pacino-al-photo-xl-al-pacino-6211998_1_

Adamın adı Jack Sboren Mytse. Elimdeki bilgilere göre adam İspanyol. Cinayette görgü tanığı olup olmadığı bilinmiyor. Bu konuyu siz araştırabilirsiniz. Adamın ırkı hakkında da henüz bir bilgimiz yok ama cesedi otopsiye gönderdik. Otopsi raporu elime geçer geçmez size bir kopyasını göndereceğim. Adam cinayeti Karanlık Mark'ın Silah Dükkanı yakınlarında işlemiş. Öldürdüğü kişi Mark Esbourne adında ve bu adamın ölmeden önce bir dükkan işlettiği hakkında biraz bilgiye sahibim. Dükkanın adı Fly Blue Giysi Dükkanı. Bu adamın izini sürerek yakalamanı ve eli kolu bağlı bir biçimde Ceza Mahkemesine getirmeni istiyorum senden. Gerekli maddi desteği bakanlığa bağlı her kuruluştan alabilirsin. Askerî desteğe ihtiyacın olursa bunu bizzat ben sağlayacağım. Şimdilik bu kadar.

İyi Şanslar
Mielikki
Kıdemli Vampir | Casus | Tringliove Kent Bankası Sahibi
Mielikki

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Bakanlık Müfettişi'nin Odası   Bakanlık Müfettişi'nin Odası EmptySalı Mayıs 19, 2009 12:33 pm

Günaydın, Tünaydın ve Merhabalar.

Adımı belirtme gereksinimi duymadan direkt olarak konuya gireceğim. Resmîlikten hoşlanmam, o yüzden yazı dilim böyledir. Ama bunun asıl konuyla ilgisi yok elbette, Bayan Scarlett. Bakan Jasper Rufus McLagger'ın size bir suç gönderdiğini biliyorum. Öldürülen adamı tanırdım. Mark, sıkı dostlarımdan biriydi. Malum kendisi bana benzerdi. Bu konuda bir şeyler biliyorum ve size açıklamak beni hoşnut eder. Mark'ı gerçekten severdim. Birbirimize yakındık. Sanırım bu gizi çözmenize yardımcı olabilirim. Eminim anlatmak istediğimi anladınız.

Ben Tringliove Bankası'nın sahibiyim. Oraya gelip beni odamda bulabilirsiniz. Elbette bana inanıyorsanız. Bir de sizi inandırmak zorunda bırakmayın beni lütfen. Davanızda yardımcı olmak beni mutlu eder. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

Sevgiler

Bakanlık Müfettişi'nin Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakan Yardımcısı'nın Odası
» Bakanlık'tan Mektup
» Bakanlık Saldırı Timi
» Xue Odası
» Bakan'ın Odası