Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

+ Sessiz Dakikalar

YazarMesaj
Joshua Matthew Costner
Dinamik Savaşçı | Kontollü Kurtadam
Joshua Matthew Costner

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

+ Sessiz Dakikalar Empty
MesajKonu: + Sessiz Dakikalar   + Sessiz Dakikalar EmptyPaz Mayıs 17, 2009 1:48 am

Gözlerim karanlıkta açık kalmaya direniyordu . Kalem titrek ellerimde kağıda mürekkep salgılarken yazacak şey arıyordu beynim. Bulmakta güçlük çeksem de sonunda güzel bir kışkırtma mektubu yazmıştım . Kısa ve öz yazdım çünkü ; gizli kapaklı bir şeyler olursa eğer onu buraya daha ustaca çekebilecektim . Mesajı sırt çantama koyduktan sonra hızla aşağıya indim . Kapıdaki askerlerden birine uzatıp ;

' Lucian Aberforth McLagger ! Gizlilik en önde . Eğer bir karışıklıkla karşılaşırsanız imha edin. Sakın ölmeyin çocuklar . Lazımsınız. '

dedim ve babacan tavrımla sırtına vurup tekrar yukarı çıktım . Gözlerimi hırs bürümüştü , o iki ihtiyarı yanıma çekmek için Lucian'ı yakalamam şarttı . Yoksa onların sakinliği ve bilgeliğiyle benim bu gençliğim baş edemeyecekti . Burada hem Lucian'ı biraz ezecektim , hem de iki ihtiyarı kendi safıma geçirecektim . Arkamdaki samuray kılıcıyla oynadım ve cebimdeki tabancayı kontrol ettim . Daha sonra ayaklarımı uzatıp biraz keyif çatma ihtiyacı hissetmiştim...

+ Sessiz Dakikalar
1 sayfadaki 1 sayfası