Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DEAN WİNCHESTER

2 posters
YazarMesaj
Dean Sergio Héllsing
Vampir
Dean Sergio Héllsing

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++

DEAN WİNCHESTER Empty
MesajKonu: DEAN WİNCHESTER   DEAN WİNCHESTER EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 6:28 pm

Hayatta hiç bir amacınız kalmadığında ne yaparsınız? Sevdiğiniz kişiler bir bir ölüyorsa ve siz hiçbir şey yapamıyorsanız...Gözünüzün önünde ölüp gitmelerine göz yummaktan başka yapacağınız hiçbir şey yoksa...Siz de uçurumun kenarına adım adım gelir miydiniz? Korkmadan.Herhangi bir yere gidermiş gibi...

Karanlık gökyüzüne hakimdi.Zifiri,soğuk ve acımasız...Yalın ayaklarımın kayalıklardan aldığı soğuğu ellerimde hissettim.ürperdim bir an...Az sonra ölecektim...Bu üşüme ya ölümün yakınlığındandı ya da soğuktan...Soğuktan olmasını diledim...Asla ölümden korkmamıştım bu güne kadar.Şu noktadan sonra da korkmak saçma olurdu.Hele de kendi ayaklarımla gelmişken...

Yavaş yavaş uçuruma yaklaştım.Aşağıya baktım.Sağ kalmam imkansızdı...Şimdi iş atlamaya gelmişti.Önce su duvar etkisi yapıp beni sersemletecek...Sonra,soğuk su ciğerlerimi zorlayacak...Hemen ardından boğmaya başlayacak ve ölümüm gerçekleşmiş olacaktı.Soğukkanlı olmaya çalıştım.Korkmamalıydım.

Ardından arkamda bir tür ayaksesleri duydum ama dönmedim.Sonra oldukça tok ve duygusuz bir ses duyuldu.

"Neden?" dedi kime ait olduğu bilinmeyen ses.

Arkamı döndüm.Karşıma oldukça soluk tenli.Saçları hafif uzun,rüzgarda dalgalanan bir kız çıktı.Oldukça da güzeldi.Dilim tutulmuştu.Zorlukla,

"Kimisin sen?" diyebildim.

"Ben Katy..." dedi.Soğuk sesiyle."Burada ne arıyorsun?.İntihar değildir umarım amacın."

"Tam üstüne bastın bayan.Şimdi lütfen izin verir misin?"

"Bunu neden yapıyorsun ki?" dedi.

Birden kalbim sıkıştı.

"Neden mi yapıyorum? Ailem kurtadamlar tarafından katledildi.Vampirlere yardım ettikleri için.onşara avlanacak alan sağladık.Bu da sonumuzu getirdi."

"Neden intikam almıyorsun?" dedi gayet sinsi bir sesle.

Birden bir gerilem yaşadım.İntikam..Bunu hiç düşünmedim diyemezdim.Ama bana mantıksız geliyordu.Onlarla tek başıma başa çıkamazdım ki.Bu benimde sonumu getirirdi.Ben ailemin öcünü alacağım diye o pis yaratıklara yem olmazdım.

"Nasıl?" dedim gizemli bir sesle.

"Ben...bir...vampirim.İstersen seni dönüştürebilirim...Bize katılırsın,ailemize.Fema fikir değil ha?"

Birden uçurumun kenarından çekildim.Kıza doğru yaklaştım.Neden olmasın ki? Böylece çok kolay intikam alabilirdim.Nefret ve öfkemi dindirebilir ve ölmden kurtulurdum.Gideceksem bir kaç tane de kurtadam götürmeliydim.

"Tamam" dedim."Hadi gel de beni dönüştür."

Kıkırdamaya başladı.

"Burda olmaz tatlım! Evime gidiyoruz.Hadi gel."

İtirazsız arkasından gittim.Bu benim için tek yoldu.Ailem boşuna ölmüş olmayacaktı.Belki ben onları öldürene karşı savaşırsam,onlar mezarlarında rahat ederlerdi.

Aksayan adımlarla ilerledim.Gecenin puslu karanlığına karışarak kızı takip ettim.
Sborgian Burothanq
Göçebe Kurtadam & Lock Kütüphanesi Sahibi
Sborgian Burothanq

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

DEAN WİNCHESTER Empty
MesajKonu: Geri: DEAN WİNCHESTER   DEAN WİNCHESTER EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 6:31 pm

[+++]

DEAN WİNCHESTER
1 sayfadaki 1 sayfası