Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

• İstek Kutusu •

+5
Svetlana Urianna Antonin
Robert West Cullen
Morwen Arsiãna Elzy
Leonard Vincent Héllsing
Lucian Aberforth McLagger
9 posters
YazarMesaj
•Kurtadam Lideri & Mark'n Silah Dükkanı Sahibi•

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 5:06 pm

Uygun bir dille belirtmeniz yeterlidir ...
Leonard Vincent Héllsing
Çan Kulesi Sahibi | Vampir
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 10, 2009 12:03 pm

chatbox açılmasını talep ediyorum

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 10, 2009 12:08 pm

Orada vakit geçirmekten Rol Oyununa vakit harcanmadığı için şu an için söz konusu değildir .
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:32 pm

Chatbox açılmasını istemiyorum. Zaten söz konusu değil demişsin. Fikrimi belirtmek istedim, en uygunu. Forum oyunlarına da adminlerin kural getirmesini talep ediyorum. Tek bir rp bile yapmayanların orada bulunmaları garip geliyor.
Robert West Cullen
Vampir
Robert West Cullen

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:39 pm

* Sadece görüşümü bildirmek istedim,

Site henüz açıldığı için ro arkadaşı bulamayanlar olabilir. O yönde bir kısıtlama olmamalı.
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:41 pm

Anlaşmalı Rol Oyunu başlığında, isteyenler tanımadığı kişilerle bile - rp yapmak istediği sürece-rp yapabilir, rp yapacak birini bulabilir.
Robert West Cullen
Vampir
Robert West Cullen

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:43 pm

Farkındayım ama birbirini tanımadan ro yapmaktan çekinenler de çıkabiliyor, onların da arada kaynamasını istemeyiz, değil mi?
Svetlana Urianna Antonin
Yenidoğan Vampir
Svetlana Urianna Antonin

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:03 pm

Morwen Arsiãna Elzy demiş ki:
Chatbox açılmasını istemiyorum. Zaten söz konusu değil demişsin. Fikrimi belirtmek istedim, en uygunu. Forum oyunlarına da adminlerin kural getirmesini talep ediyorum. Tek bir rp bile yapmayanların orada bulunmaları garip geliyor.

Tek rp bile yapmayanlar derken?
Linette von Swaroske
Kurtadam
Linette von Swaroske

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:04 pm

Hakkaten? Shocked
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:18 pm

Rol Oyunu dışı, eğlence bölümü. Benim bildiğim kadarıyla rp'ye başladığımdan beri orası, rol oyununu yapmış, boş vakti kalp sıkılmış kişilerin, rol oyunu sonrasında takılması gereken yerdir. Rol oyunlarımı yaptıktan sonra takılmak, sitenin kalitesi için önemlidir. Tek bir rp derken, sitede daha rp yapmayanlar anlamındaydı.
Linette von Swaroske
Kurtadam
Linette von Swaroske

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:22 pm

Anladım canım, ama kimden bahsettiğini anlayamadım açıkçası Shocked
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:24 pm

Kimse değil, genel bir görüş bu. Rp'lerin çoğalması için, uygulanması gereken şeyler bana kalırsa. Forum Oyunlarını 3 sayfa yapmak yerine, 1 er rp bıraksak bile, kârdır.
Robert West Cullen
Vampir
Robert West Cullen

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 4:36 pm

Tamam şimdi anlaşmalı ro 'ya yazıyorum. Gelen gelsin.

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 7:04 pm

Alıntı :
Arkadaşlar isteklere veya şikayetlere yorum yapmassanız iyi olur . Chatbox şu an için düşünülmüyor . Ro Dışı bölümde abartılar yaşanırsa orası da kapanacaktır . Teşekkürler .
Jasper Rufus McLagger
Bakan & Kurtadam
Jasper Rufus McLagger

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 17, 2009 2:30 pm

* İkinci üyeliğim Mielikki'nin onaylanmasını ve seviyemin ona da nakledilmesini istiyorum.

* İtalya ve Rusya'nın Başkent'lerinde adını sizin belirleyeceğiniz metro istasyonlarının(duraklarının) açılmasını istiyorum. Ayrıca Bakanlık'a eklenmiş, yani Bakanlık forumunda alt forum olarak bir istasyon istiyorum. Yolculuk RP'leri de yapılsa iyi olur. Metro'da düellolar bile olabilir filmdeki gibi.

En kısa zamanda cevap bekliyorum.

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 17, 2009 3:37 pm

Jasper Rufus McLagger demiş ki:
* İkinci üyeliğim Mielikki'nin onaylanmasını ve seviyemin ona da nakledilmesini istiyorum.

* İtalya ve Rusya'nın Başkent'lerinde adını sizin belirleyeceğiniz metro istasyonlarının(duraklarının) açılmasını istiyorum. Ayrıca Bakanlık'a eklenmiş, yani Bakanlık forumunda alt forum olarak bir istasyon istiyorum. Yolculuk RP'leri de yapılsa iyi olur. Metro'da düellolar bile olabilir filmdeki gibi.

En kısa zamanda cevap bekliyorum.

*Kabul edildi. İstasyonların tam yerlerini ve isimlerini özel mesaj yolu ile bana bildirmenizi istiyorum .
Dharja Hectorne
Avcı
Dharja Hectorne

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 17, 2009 4:58 pm

Avatar boylarına sınırlama getirilmesini talep ediyorum. Yüksekliğe karışmak istemiyorsanız en azından genişliğin belirli bi' şeyi olsun, genişliği diğer avatarlardan büyük olan bir avatar yüzünden tüm sayfa kaymasın.

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPaz Mayıs 17, 2009 5:51 pm

Dharja Hectorne demiş ki:
Avatar boylarına sınırlama getirilmesini talep ediyorum. Yüksekliğe karışmak istemiyorsanız en azından genişliğin belirli bi' şeyi olsun, genişliği diğer avatarlardan büyük olan bir avatar yüzünden tüm sayfa kaymasın.

haklısınız ..

Bundan böyle avatar boyutu ;

Genişlik en fazla 150 ! Yükseklik en fazla ; 350
Mielikki
Kıdemli Vampir | Casus | Tringliove Kent Bankası Sahibi
Mielikki

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 6:22 pm

* Vampir Lideri Xue'nin artık kurgusal RP'lere başlamasını istiyorum. Jasper Rufus McLagger çoktan işe başlamış bile. Vampirlere bu kadar çok katılım olmasına rağmen neden kurgusal RP'ler yazılmıyor anlayamıyorum. Sanki kimse parmağını oynatmak istemiyor. Haydi, vampirler! Biraz hareketlenip savaşa katılın! Bu ne durgunluk? Arada bir düellolar oluyor ama onun dışında, hiç... Bu siteyi yaşatmamız gerekiyor! Elden kayıp gitmesin çünkü değerli arkadaşlarımız bu site üzerine baya uğraştı ve uğraşmaya devam ediyor! Bu emekler boşa gitmesin lütfen. Gaza gelin, adminlerle kurgu hakkında konuşun ve Ana Kurgu olmasa bile Yan Kurgu'lar oluşturun! Haydi! Biraz gayretli olun!

Tabii bunda lideriniz Xue'nin de biraz suçu var. O da çok durgun, dolayısıyla siz de. Bir lidere ihtiyacınız var sizin. Biraz hareketlenip liderinizi de ayartın. Haydi, vampirler! Kurguya ihtiyacımız var! Bu sitenin yaşaması gerekiyor!

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 6:48 pm

Xue ( Mehmet ) bir süre giremeyeceğini bana söylemişti . Ama şu an haklısınız ve o gelene kadar , onunla konuşup yerine geçici bir Vampir Lideri tayin etmeye çalışacağım . Değerlendirmeye alınmıştır . Teşekkürler.
Mielikki
Kıdemli Vampir | Casus | Tringliove Kent Bankası Sahibi
Mielikki

Seviyeler

• İstek Kutusu • Empty
MesajKonu: Geri: • İstek Kutusu •   • İstek Kutusu • EmptySalı Mayıs 19, 2009 1:03 pm

* Ünlü başvurumun kabul edilmesini ve listeye eklenmesini istiyorum.

* ''RP Out'' bölümünde çok fazla takılınmasın istiyorum. Çoğu kişinin daha belirgin bir RP'sini göremedik. Bekliyorum.

* 2. isteğim değerlendirilirken kapatılmasını değil, orada çok fazla zaman geçirenlerin uyarı almasını kastettim. Ya da sizin bulacağınız bir çözümle bu olaya el koyulmasını.

Şimdiden teşekkürler. ^^

• İstek Kutusu •
1 sayfadaki 1 sayfası