Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

* Kapışma

3 posters
YazarMesaj
James Peter Wonder
| Merhum |
James Peter Wonder

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

* Kapışma Empty
MesajKonu: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 7:06 pm

~ Süre anlaşılarak 7 dakikaya çıkarılmıştır !

+ Karakterler : James & Lucian

+ Kurgu : James , Lucian'ın bir çok adamını öldürmeye başlamıştır . Bu durumdan çok sıkılan Lucian hiç kimseye haber vermeden James'le belirledikleri tarafsız Kremlin Sarayının bahçesinde buluşurlar .

Kafa karışıklığıyla dolu bir şekilde kendisini Kremlinin bahçesine bırakıvermişti . Heyecanı onu öldürecek kadar fazlaydı bugün ve ne yapacağını bilemiyordu . Lucian , bütün avcılarla anlaşmıştı çünkü ; hepsi eski dostuydu . Oysa James ile eski düşmanlardı . Ne James , Lucian'ın ne de Lucian , James'in gözünün yaşına bakmadan öldürebilirdi . Cebindeki paketten bir tane sigara çıkarttığı gibi ağzına dayadı . Tutuşturduğunu hatırlamıyordu bile , fakat ; sigara elinde alevlenmişti . Yüreğinin atışına hakim olamadan bir oraya bir buraya gidip geliyordu . Lucian , iki emanetle gezerdi hep bunu çok iyi biliyordu . Altı patların yanında mutlaka tekli pala bulundururdu . Ama hiç bir zaman onun çıktığını görmemişti . Çünkü bütün işini altı patlar hallediyordu ...
Lucian Aberforth McLagger
•Kurtadam Lideri & Mark'n Silah Dükkanı Sahibi•

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 7:09 pm

Gözlerim hiç bir şey görmüyordu . Sinir tepeme vurmuş bir halde Kremlin sarayına doğru gidiyordum . O pisliği ellerimle öldürmessem bana bu dünyada rahat yüzü olmayacaktı . Biz onların her istediklerini anında gerçekleştirirken , onlar bizi acımadan ve namertçe arkamızdan vuruyorlardı . Bu hiç mi hiç adil değildi . Kafamı kaldırdığımda tepedeki aya yardım eden lambalar gözümü almıştı . Tekrar kendime geldiğinde Kremlin Sarayının önündeydim . Hemen içeriye daldım ve arka kapısına dolaşarak içeriye girdim . İlk kapıyı geçip sağa döndüğümde bahçe kapısı karşıma çıktı . Hemen açıp içeri daldım ve karşımdaki düşmana hiç bir şey demeden silahı patlattım ...
James Peter Wonder
| Merhum |
James Peter Wonder

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 7:12 pm

James , kafasını sağa doğru çevirdiği anda üzerine doğru gelmekte olan kurşunu çok önceden farketmiş ve sola kaçılmıştı . Kurşun arkasındaki camı aşağı indirdiğinde ise o kınındaki kılıcı çıkarıp seri bir hareketle rakibinin üzerine çullandı . Gözleri onun üzerine doğru hızla ilerliyordu . Kılıcı rastgele salladıktan sonra isabetli bir şekilde boynuna doğru yöneltti . Bu onun işini elbette bitirmeyecekti fakat ; gücünü deneme amaçlı iyi bir hamleydi . James kafasını kütlettikten sonra geri kaçılıp Lucian'ın suratına bakmaya başladı ...

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 7:15 pm

Kurşundan kaçmayı başarmıştı . *Lanet olsun ! diyordum içimden , fakat ; ondan korktuğumdan değil , dışarıdan söylememiştim çünkü ; sinirlendiğimi anlamaması gerekiyordu . Altı patları kılıfına soksam mı diye düşünürken silüet şeklinde üzerime gelişini farkettim . Ve boynuma doğru yönelen kılıca yumruğu salladıktan sonra altı patları kafasına dayayıp ateşledim . Bir yandan da bağırarak ;

' Senin işin bitti p*ç kurusu ! '

demiştim. Gözlerim fıldır fıldır dönerken onun kendisini nasıl sinirlendirdiğini görmek hoşuma gidiyordu ...

* 5 tam satır !

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 7:36 pm

- Durduruldu .

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:38 pm

+ 23 : 38

Düello başlangıcı .

James : 80 Hp
Lucian : 100 Hp
James Peter Wonder
| Merhum |
James Peter Wonder

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:41 pm

Lucian , James'in saldırısından rahat bir biçimde sıyrılmayı başarmıştı . James onun ani bir atak yapacağını önceden sezip kendini zaten geri attığı için gelen kurşun da onu esgeçmişti . Sadece ona gelen Lucian'ın haykırışı olmuştu . Lucian'ın tepkisine karşılık hafifçe gülümseyerek ;

' Sen kendi öfkenle kavrul .. '

dedi sadece. Kılıcını tekrar havaya kaldırıp ona doğru koştu ve yerden en az beş metre zıplayıp sert bir biçimde kafasına doğru salladı kılıcın keskin tarafını . Yapacağı tek şey kafasını koparmak olacaktı ...

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:45 pm

Karşımdaki adamın gülümseyişi beni iyiden iyiye çileden çıkarmaya yetmişti . Şu öfkemi kontrol edemeyişim her şeyi alt üst etmişti bile . Kendimi biraz olsun sakinleştirdikten sonra karşımdaki küstah herife bakarak gözlerimden öfke saçıyor ve pskolojik baskı uyguluyordum . Fazla korkmaması için ise kurtadam formuna girmeden dövüşüyordum .

' Dua et de dolunay gökde bana bakmasın .. '

dediğimde biraz açıklayıcı olmuştum . Tam bu sırada üzerime doğru geldi ve zıplayarak kılıcı bana indirmeye kalkıştı fakat ; o havaya zıpladığında altından geçip arkasında belirmiştim . Tabancamın rulet sesi şangırdarken bir yandan da büyük bir patlayış onun arkasından sesleniyordu...
James Peter Wonder
| Merhum |
James Peter Wonder

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:50 pm

James, karşısındaki kurdun sinirlenişine sevinmeli mi , yoksa üzülmeli miydi tam kavrayamamıştı . Çünkü ; onu kızdırmak yanlış kararlar vermesine yol açabilirdi fakat ; öfkesi daha çok güçlenmesine de neden oluyordu bu arada. James altından arkasına geçen kurdu gördüğünde hafifçe yere indi ve arkasındaki gürültüyü duyduğu anda seri bir şekilde yan tarafa atlayıverdi . Kurşun yine bir yerlere vurduğunda ise o rakibiyle tekrar göz göze gelmişti . Ve sesini kulaklarında hissetmişti ;

' Dua et de dolunay gökde bana bakmasın .. '

dedi . James , korktuğunu veya endişelendiğini belli etmemek adına hafifçe gülümsedi . Daha sonra gözlerinden ateşler saçarak rakibinin üzerine doğru ilerlemeye başladı . Bu tekli düellolarda her iki taraf da birer atak yapmalıydı . Çünkü ; delikanlılık burada belli oluyordu . Normalde şu anda Lucian tabancasını seri bir hamlede kaldırıp James'in kafasına sıkabilirdi fakat ; o James'in kılıcını izlemekle yetinmişti ...

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:52 pm

Az önce söylediğim laf karşısında sadece gülmekle yetinmiş olan adam gerçekten pskoloji bozma ustasıydı . Zaten yaptığı tek şey sinir etmekti . İçimden acaba öldürdüğü askerlerimi de bu şekilde mi halletmişti diye geçirdiğimde üzerime doğru gelen adamı farkettim . Kılıcı bahçenin şavkıyla parıldıyordu ve havaya kalkmasıyla benim kılıcı yakalayıp silahı beynine dayamam bir olmuştu .

' Son günlerini umarım iyi geçirmişsindir evlat.. '

dedikten sonra iktirip gözlerine baktım . Metalik vücudum havada parlamaya başladığında onuda saran bir metal ilerlemekteydi . Bu sefer atağı ona bırakmıştı ...
James Peter Wonder
| Merhum |
James Peter Wonder

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:55 pm

' Son günlerini umarım iyi geçirmişsindir evlat.. '

James'in kafasına dayamış olduğu silaha güvenerek bu sözleri söylemişti fakat ; hemen ardından onu iktirerek sadece gülmekle yetinmesi James'in afallamasına neden olmadı değildi . Ne yapacağını şaşırmış bir halde bahçede volta atarken Lucian'a bakmayı da ihmal etmiyordu. Sonuçta asaletini gösterip kafasına sıkmamıştı . Onu öldürmediği için James de ona saldırmayacak mıydı ? E o zaman burada galip veya malup belli olamazdı . Bunları düşünerek rakibine hızla koşturdu ve kılıcı boynuna doğru sallayıverdi...
Sborgian Burothanq
Göçebe Kurtadam & Lock Kütüphanesi Sahibi
Sborgian Burothanq

Seviyeler

* Kapışma Empty
MesajKonu: Geri: * Kapışma   * Kapışma EmptyCuma Mayıs 15, 2009 10:58 pm

Ortak karar... ( James ve Lucian )

Rol Oyununu tekrar okuduğunda James ( Selçuk ) ' inde anladığı üzere

Alıntı :
Metalik vücudum havada parlamaya başladığında onuda saran bir metal ilerlemekteydi . Bu sefer atağı ona bırakmıştı ...

bu söz sadece yanıltmaya yönelik olmuştur . Lucian ( Ümit ) rakibini aldatmak için sözcüklerle oynamış ve ateş tasvirini farklı bir biçimde dile getirmiştir.

Dm :

James ; Ölü
Lucian ; Galip .

* Kapışma
1 sayfadaki 1 sayfası