Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rupért James Héllsing

+3
Svetlana Urianna Antonin
Xue Christian Volturi
Rupért J. Helsing
7 posters
YazarMesaj
Rupért J. Helsing
Avcı Lideri & Eski Kurtadam
Rupért J. Helsing

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

Rupért James Héllsing Empty
MesajKonu: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPaz Mayıs 10, 2009 8:34 pm

~ H é l l s i n g ~

İsim ~ Rupért James
Soy İsim ~ Héllsing
Yaş ~ 24 ( Bilen hiç kimse yaşamıyor )
Doğum Tarihi ~ Bilinmiyor
Meslek ~
Avlamak
Uyruk ~ Safkan * Moskova asıllı ( Bilinmiyor. )
Cinsiyet ~ Erkek.
Doğum Yeri ~ Bilinmiyor
Ana Dil ~
İngilizce
Başka Diller ~ Rusça , Anka dili

* Karakter Özellikleri ~

Rupért James Héllsing 3davidbeckham41024nRupért James Héllsing 3davidbeckham41024

* Kişisel Özellikleri ~ Acımasızlık Rup'la eş anlamlıdır. Ancak bir fark vardır. O sadece acımasız ve kötü bir insan değildir. O sadece verdiği süre içerisinde istediklerini kabul etmeyen biri varsa onun için hayatı bitmiştir. Süre verildi , beklendi olumlu sonuç alınmadı ve * Bum ! Merhametlidir. Grup çalışmayı sevmez. Genelde tek kahraman kendisidir. Sadece gerektiğinde ama Rup için gerekmesi de zordur. Gerekmek demek bazı insanlar için göreceli bir kavramdır. Rup yanlızlığı sever. Karanlık onun için bir nevi gizlenme aletidir. Kurtadam olduğu için kendisini az da olsa ucube olarak görür ancak bunu asla yüzüne vuramaz. Doğal hali yakışıklıdır ancak Dolunay'larda büründüğü o şey kendisini kendisinden soğutmaya yetiyordu. Özel yeteneklerini ve ucube türünü gerektiği zaman kullanır. Genelde kılıcı ve yayı işini bitirmesi için yeterli olur. Silahlarının adından da belli olduğu gibi Rup bir * Ölüm Meleği'dir. Başladığı işi bitirmeden duramaz. Kararlılığı kalkanı , cesareti ise saldırı türüdür. Onun için saygı yoktur. Kurtadam olmasına rağmen hiç bir tarafa saygı göstermez. İnsan Dünya'sında katil olarak anılmasına rağmen ucubeler Dünya'sında iyi bir avcı olarak görünürdü. Ancak ne iyi ne kötüydü. Gerektiği gibi hareket eden değişken bir kişiliğe sahiptir.

~ Hayat Defteri ~

* Bir Kaşık Suda Boğmak ~ Xue C. Volturi. Volturi ile tanışalı 5 sene falan olmuştur. Onunla ilk vampir ittifak dağıtma bölümündeki bir baskın anında tanıştım. Dişleri normal vampirlerinkinden uzundu ve gözleri çılgınca bakıyordu ancak içimde en küçük bir korku bile yaratamamıştı. Onunla savaştım , savaştım , savaştım ! Her yerde , her saniye. 5 Sene boyunca ne ben onu yenebildim ne de o beni . Ancak onun kökünü kurutmak için Tanrıya sözüm var.

* Hem Düşman , Hem Çekici
~ Morwén Arsiana Elzy. Morwén ile tanışalı en fazla 1 - 2 ay olmuş olabilir ancak hem çekici hem de sağlam bir vampirdi. Bir kaç kez insan formunda duygusal anlar yaşadık. Bunun ileriye gittiği de oldu ancak o vampirdi. Vampir olmasaydı keşke.

* Ölüme Beraber Gidilecek Olan ~ Lucian Aberforth McLagger. Lucian ile tanışalı yıllar yıllar oldu. Şimdi 134 yaşımdayım ve ilk dönüştürdüğüm insan oydu. Ancak kurtadamlığı bıraktıktan sonra o bana kin beslemedi çünkü kurtadamlık yetileri yüzünden kardeşini kurtardı. Onu severim , bir kardeşim olsa kardeşimden daha çok sevebileceğime yemin ederim.

* Eski Dost
~ Eurydine Laetitia Lâerod. Güzel hatun. Ancak onlada yakın olmak gibi bir ihtimalimin kalmamasının tek sebebi lanet olasıca bir vampir olması. İki dişi uzun diye dışlanmak acı olsada onu sevmek ile sevmemek arasında gidip geliyor. Güzel ancak vampir. Şimdiki göreviyle uyumsuz olduğu için beklemede kalması herkes için daha iyi.

* Aynı Taraf
~ Linette Won Swaroske. Bir kurtadam. Bende kurtadamım , onu avlamak gibi bir yetim asla olmaz. Ancak o sevilmek için ideal mi bundan tam emin değilim. Pek sohbetim olmasada iyi birisi olduğu kanısındayım. Umarım ileride daha yakın oluruz.

* Sıkı Dost ~ Jasper Rufus McLagger. Sağlam dostluk diye buna derim ! McLagger soyunda beni onlara çeken bir şey var. Neredeyse hepsiyle çok iyi dostum. Bu adam bir harika. Her işe yeteneği var oldukça zeki. Onunla McLagger malikhanesinde tanışmıştım. Aberforth malikhaneyi gezdirirken onla karşılaşmıştım ve şimdide birer dostuz.

En son Rupért J. Héllsing tarafından Salı Mayıs 12, 2009 6:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Xue Christian Volturi
Vampir Lideri
Xue Christian Volturi

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++++

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 3:29 pm

++ Very Happy
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 3:52 pm

Xue Christian Volturi demiş ki:
++ Very Happy

? Anlamadım Very Happy
Xue Christian Volturi
Vampir Lideri
Xue Christian Volturi

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 3:53 pm

Ekle yani.
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 3:59 pm

Eklendin.
Svetlana Urianna Antonin
Yenidoğan Vampir
Svetlana Urianna Antonin

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:05 pm

Ekle benide ^^
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:08 pm

Rupért James Héllsing Ashley-3-ashley-greene-5940909-100-100xRupért James Héllsing Ashley-3-ashley-greene-5939346-100-100xRupért James Héllsing Ashley-3-ashley-greene-5939191-100-100

~ Aramızda farklar var Rupért... Oh ne yazık, oysa ki yakışıklı bir adamsın. Sanırım yazık olacak sana, ben dokunmasam da. Etkilendim. Benim hakkımda pek fazla bilgiye sahip olamasan da, bildiklerin var. Seni tanıyorum. Bir kaç kez, mücadelelerde karşılaşmıştık sanırım. O sendin, tanıdım seni. Benim asil ruhumdan etkilenmiş olmalısın. Sana susayacağım yakında, biliyorum.

Kurguyu değiştirebilirsin xD Eklersen sevinirim^^.
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:11 pm

Nasıl bir yer ?
Svetlana Urianna Antonin
Yenidoğan Vampir
Svetlana Urianna Antonin

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:14 pm

Benden bahsettiysen, eski dostlar falan olsun ^^
Lucian Aberforth McLagger
•Kurtadam Lideri & Mark'n Silah Dükkanı Sahibi•
Lucian Aberforth McLagger

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:14 pm

++ ^^
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:17 pm

Ekliyecem sakin Very Happy
Linette von Swaroske
Kurtadam
Linette von Swaroske

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:28 pm

Rupért James Héllsing 003

Dost olalım x)

En son Linette von Swaroske tarafından Ptsi Mayıs 11, 2009 4:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:32 pm

İcon gerekmez. Ekleyeceğim herkesi birazdan.
Jasper Rufus McLagger
Bakan & Kurtadam
Jasper Rufus McLagger

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 5:31 pm

Ben de eklenmek isterim. ^^
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 5:33 pm

Şey Eklenmek isteyenler birde kurgu yollarsa (:
Jasper Rufus McLagger
Bakan & Kurtadam
Jasper Rufus McLagger

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 5:34 pm

Ben Lucian Aberforth McLagger'ın kardeşiyim. Sıkı dost olabiliriz. Buna göre bir şeyler yazabilirsin. ^^
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 5:57 pm

Eklendin.
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 6:18 pm

Rupért J. Héllsing demiş ki:
Nasıl bir yer ?

Bu söz benim için geçerliyse eğer, aslında kurgu güzel; ama şu arkadaşları tarafından kurtarılma meselesi hoşuma gitmedi diyebilirim. Çok eski bir vampirim çünkü. (: Yasak ilişki cart curt, rp yapabileceğimiz bir kurgu olabilir. Heycan falan^^.
Rupért J. Helsing
Rupért J. Helsing

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptySalı Mayıs 12, 2009 6:32 am

Yasak ilişki yaptım Very Happy
Morwen Arsiãna Elzy
Vampir
Morwen Arsiãna Elzy

Seviyeler

MesajKonu: Geri: Rupért James Héllsing   Rupért James Héllsing EmptySalı Mayıs 12, 2009 3:44 pm

Peki (: Lejantıma beklerim^^.

Rupért James Héllsing
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rupért Grégory
» Rupért Grégory
» Héllsing Ailesi Alımları
» Samuel Fernando Héllsing
» Leonard Vincent Héllsing