Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Gece Yürümeye hazır mısın ? O zaman ad-Soyad şeklinde kayıt olman yeterli ...
Gece Yürüyenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Gecenin kör karanlığında ıssız sokaklar kan gölüne dönüyor ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bulutlu Bir Gün

2 posters
YazarMesaj
Leonard Vincent Héllsing
Çan Kulesi Sahibi | Vampir
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: +++

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 4:13 pm

*************RP İN****************************
Leonard Vincent Héllsing
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 4:26 pm

Hava bulutluydu.Güneş adeta utangaç bir çocuğun annesinin arkasına saklanması gibi,bulutların arkasındaydı.Saat henüz öğlen olmuştu fakat hala sabah serinliği etkisinin yitirmemişti.Bu iyiydi...Zaten sıcaktan hoşlanmazdım...

Ponte Vecchio Köprüsü...Ne denilebilirdi ki? Her zamanki sessizliğini koruyordu.Devasa bir köprü olmamakla birlikte,çok da büyük değildi.Ama ihtişamlıydı.

Bense köprünün ortasında durmuş gökyüzüne bakıyordum.Gökyüzü bugün turkuazdı.Diğer günlerden farklıydı.

Tüm bu düşüncelerin arasında köprüye doğru gelen bir kadın gördüm...Bu bir insandı...Kendimi tutmalıydım...Ne de olsa artık yeni doğan değildim.
Joaqueene La' purse
Bakan Asistanı & İnsan
Joaqueene La' purse

Seviyeler
Rol Oyunu Seviyesi: ++++

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 4:41 pm

İş, iş, iş. Yeter artık. Kendimi kurtarmalıydım. Neden bu kadar zor olmak zorundaydı? Benim de bir sınırım vardı. Sınırların zorlanmaması her zaman için daha iyi olurdu. Ama sanırım patlayacaktım artık. Yok şu şöyle, yok bu böyle. Emredersiniz, karşında hizmetçin var zaten. Amacım biraz eğlenmekti, şehir dışına çıkacaktım. Gerçi yine iş içindi bu. Sadece biraz yararlanacaktım. Floransa, ilk defa gelmiştim buraya. Hava o kadar berrak gözüküyordu ki, bir o kadar da bulutluydu gerçi. Yine de havası bile yetmişti beni etkilemeye. Köprülerinin adını çok duymuştum. Yolda gördüğüm bir kaç kişiden yarım lisanımla yardım istedim. Sağolsunlar, çok yardım sever insanlar var. Çok geçmeden köprüde buldum kendimi. Başım dönüyordu, o kadar yürüyüş beni sarsmıştı. Bayılmak üzere olduğumu hissedebiliyordum, bitkin düşmüştüm. Zor da olsa ilerlemeyi beceriyordum. Yine de alnımdan terler boşalıyordu. Önümü göremiyordum. Bir şeye çarptığımı farkettiğimde, ürktüm. Çok sert, bir o kadar da yumuşaktı. Kısık ama etkileyici ses tonumla konuştum. Çarptığım şeyin ne olduğunu göremediğim için nasıl hitap edeceğimi bilmiyordum. Sıradan bir direğe çarptıysam, kendime çok gülecektim.

"Oops, özür dilerim."
Leonard Vincent Héllsing
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 4:49 pm

Kadın yavaş,bir o kadar da yorgun adımlarla köprüye geliyordu.Neler olduğunu,neden böyle bitkin halde olduğunu soracaktım.Bu kadar güzel olmasa insan olmasından dolayı yaklaşmazdım ama bu kadın beni kendine çekti aniden.Ne olduğunu ben de anlamadım.Yavaş ve temkinli adımlarla kadına doğru yaklaştım.Onun adımları benimki kadar yavaş değildi.Hızla bana doğru gelmeye başladı ve çarptı.Bir an sersemledim.Ya bana çartığında anlasaydı...Ne yapardım...Kısa bir süre sukunluktan sonra kadın başını kaldırdı.

"Oops, özür dilerim." dedi.

Sesi ince ve bir o kadar da tatlıydı.Kalbim ağrımaya başladı.Ben yeni doğanlıktan çıkmıştım.Bir insana bu kadar yakın olmamam gerekiyordu.Ama bu ses tüm yasaklarımı yıkıp geçmişti.

"Önemli değil.Her şey yolunda mı bayan?"

Joaqueene La' purse
Bakan Asistanı & İnsan
Joaqueene La' purse

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 5:00 pm

Çok geçmeden vücudumun temas ettiği şeyin - her neyse - çok soğuk olduğunu farkettim. Her ne olursa olsun, gereğinden fazla soğuk. Soğuk, gözlerimi sonuna kadar açmaya yetmişti. Bitkin olmama rağmen yapabilmiştim bunu. Karşımda bir adam duruyordu. Çok geçmeden duyduğum ses, gördüklerimi desteklemişti. Başım dönüyorken bile adam inceleyebiliyordum. Tamamen bir çatlaktım, bütün her şeyimle kabul ediyordum bunu. Yine de adam gerektiğinden fazla hoş gözükmüştü gözüme. Yine de kendimi kontrol edebiliyordum. Adamın sesi kulağımda tekrar yankılandı.

"Önemli değil. Her şey yolunda mı bayan?"

Yüzüme saçma bir gülümseme yayıldı. Durduramıyordum bunu. Kahkahalarımın ardı gelmiyordu. Kıkır kıkır gülmeye başlamıştım. Manyıyor muydum ne? Kafamı hafifçe salladım kendime gelebilmek için, ardından omuzlarımı silktim. Bir daha salladım kafamı, bu sefer iyi olduğumu onaylamak içindi. Ama yine de tatmin olmadım. Sözle de ifade etmek istedim.

"Galiba."
Leonard Vincent Héllsing
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 5:12 pm

Kadın gülmeye başladı.İlk başta bu gülme bana oldukça hoş gelmişti.Sonra kıkırdamaları arttı.Kendimi tutamadım ve ben de gülümsedim.Ama sonra yavaş yavaş dindi bu gülümseme.Gülmesi çok hoşuma gitmişti.Sanki o gülünce sabah serinliğinin yerini sıcacık bir hava almıştı.Gülünce ne kadar da güzel olmuştu.Ama bu bir insandı ve kesinlikle dikkatli olmalı,sınırlarını aşmamlıydım.Ama bu kızın güzelliği sınırlarımı zorluyordu.

"Galiba." dedi kadın o güzel sesiyle.

Birden nedenini bilmediğim bir sarsılma geçirdim,kalp atışımın hızlanması veya başımın dönmesi gibi bir sorun olamazdı.Çünkü;ben insan değildim.Peki ya bu neydi?Biraz düşündükten sonra sanırım karar verdim.

-AŞIK OLMUŞTUM-

"İyi olduğunuza emin misiniz? Biraz oturun şöyle." dedim ve onu bir banka çektim.
Joaqueene La' purse
Bakan Asistanı & İnsan
Joaqueene La' purse

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyCuma Mayıs 15, 2009 6:44 pm

Adamın beni çektiğini hissetmiştim. Sanki duymam daha sonra gerçekleşiyordu. Bir gerilik varmış gibi. Eli hala buz gibiydi. Donduğumu hissettim. Bir banka oturdu beni. Sonra duyabildim adamın söylediğini.

"İyi olduğunuza emin misiniz? Biraz oturun şöyle."

Tatlıca kafamı salladım. Oturmaya çabalamama gerek kalmamıştı. Adam beni çoktan oturtmuştu. Sanki cansız gibiydim. Bedenim çok güçsüzleşmişti. Banka yapışmıştım adeta. Adam, ayakta duruyordu. Oturabilmesi için zor da olsa kaydım. Elimle işaret ettim yanımı. Otursa daha iyi olurdu herhâlde. Sırtım ağrıyordu gerçi, adamın üzerine çökebilme ihtimalim de vardı. Hâlâ gözlerimi kırpıştırıyordum, tam göremiyordum sanki. Adamın oturmasını bekledim yanıma.
Leonard Vincent Héllsing
Leonard Vincent Héllsing

Seviyeler

Bulutlu Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Bulutlu Bir Gün   Bulutlu Bir Gün EmptyPaz Mayıs 17, 2009 12:19 pm

Kız kabul edercesine baş salladı. Ben de oturabilsin diye biraz destek oldum. Onu yavaşça banka bıraktım. Çok yorgun olmalıydı. Banka yığıldı kaldı.Bir an endişelendim 'umarım bir şey olmamıştır' diye. Aniden eliyle yanına oturmam için yanını işaret etti. Usulca kızın yanına oturdum.

Birden saçları hafifçe dalgalandı ve bir tutamı yüzüme doğru geldi.Bu beni çıldırtmaya yetebilrdi. Ancak kendimi tutacak kadar irade sahibydim. Bu konuda şanslıydım...Yani kız şanslıydı...

"Başını omzuma yaslayabilirsin..." dedim titreyen sesimle.Bu sınırları zorlamak oluyordu. Besbelli...

Bulutlu Bir Gün
1 sayfadaki 1 sayfası